• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Для Вас батьки

/Files/images/tiger-1357765873.png

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У нашому закладі існують правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватись таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.00 ( щоб вона встигла зробити ранкову гімнастику) та забирати у 18.00

2. Якщо Ви привели дитину після 9.00, вам слід повідомити про це вихователя заздалегідь.

3. Не залишайте дитину саму у приймальній кімнаті групи, передавайте її вихователю. Неприпустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супроводу дорослого.

4. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

5. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття).

6. Своєчасно повідомляти вихователя, адміністрацію закладу про хворобу дитини за телефоном: 2-32-37

7. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря або медичної сестри закладу за консультацією.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

11. Вносити плату за харчування до 10 числа кожного місяця.

12. Вихователь не несе відповідальності за збереження дитячих прикрас (сережки, хрестики тощо).

При вступі дитини до дошкільного закладу необхідно мати із собою:

1.Копію свідоцтва про народження дитини. 2.Обхідний лист лікарів з дитячої поліклініки, обстеження на ентеробіоз, карту щеплень.

/Files/images/1338589343_1338219109_792269405.gif

Адаптація дитини до дошкільного закладу

Шановні батьки!

Ви зараз вступаєте у важливий період вашого життя і життя вашої дитини - вона йде в дитячий садочок . І для того , щоб адаптація її до нових умов пройшла якомога спокійніше і швидше , ви повинні знати побільше про особливості цього складного періоду .У дитини все взаємопов'язане: стан здоров'я і емоційний настрій , фізичний і психічний розвиток . Необхідний розвиток малюк отримує через іграшки , найважливіше заняття для нього - гра. І батькам треба пам'ятати , що добиватися бажаного можна через пропозицію : «Давай пограємо! » Ми ж тут постійно граємо з дітьми , тому що саме в грі вони знайомляться з навколишнім світом , образотворчою діяльністю , конструюванням , художньою літературою . Для кожного батька саме його дитина найкраща , найрозумніша. Але ось її віддають в дитячий садочок. Природно , у мами з татом виникають перші переживання, пов'язані з ДНЗ. А як дитина звикне ? Чи сподобається їй ? . Зазвичай період адаптації дітей до умов ДНЗ не перевищує двох місяців. Але для того , щоб він пройшов без зайвих потрясінь , ми всі повинні постаратися максимально позбавити новачків від травмуючих їх факторів .

Що ж для цього потрібно?

Батьки повинні звикнути до думки: «Моя дитина йде в дитячий садок , там їй буде добре , про неї будуть піклуватися , вона буде грати з однолітками. Я хочу , щоб вона пішла у садок » У куточку для батьків висить листок режиму дня дитини . Це ще один важливий пункт звикання. Щоб адаптація проходила благополучно , вже зараз потрібно привчати малюка до режиму дня , схожому більшою мірою з режимом групи : сніданок 8-9 ранку ; обід 12-13 годин; сон з 13 до 15 годин; полуденок в 16 годин , вкладання на ніч не пізніше 21-22 годин. І намагатися максимально дотримуватися цього режиму. Щоб дитина не відчувала дискомфорту , бажано заздалегідь привчити її до горщика ( туалету ) і відучити від пустушки та пляшечки .

Ось ми і підійшли до найголовнішого : всі документи готові , дитина і батьки налаштовані йти в садок , до дітей. 1- й день - ви приводите дитину до 10 години на прогулянку і забираєте негайно після неї .Потім протягом тижня приводьте малюка і залишаєте в саду до обіду. А ми спостерігаємо за ним і залежно від його поведінки ( звикання , емоційного настрою ) повідомляємо вам , коли краще буде залишити його на денний сон , а потім вже і на цілий день. Але ось дитина заплакала , і у батьків виникає питання: « Як бути ? » Та це дуже добре , що малюк плаче , велику тривогу викликають тихі , « Байдужі » діти , адже вони всі переживання тримають у собі. Дитина плаче - і заспокоюється емоційно , вона дає "сигнал" звернути на неї увагу. З усією відповідальністю можна сказати , що засмучені спочатку діти в майбутньому відвідують дитячий садок з великим задоволенням , ніж тихі та спокійні . Перші заняття і знайомства з фахівцями проходять у нас в групі , тому малюки до нових людей звикають поступово. У процесі нашого з вами спілкування будуть виникати різні питання , будь ласка , не соромтеся , підходьте до нас і питайте. Ми з задоволенням на них відповімо , а якщо потрібно , проведемо консультацію . Не тримайте питання в собі , не сподівайтеся на поради знайомих. З вами і вашими дітьми працюватимуть фахівці високої кваліфікації . Майте на увазі , що поки ваша дитина не адаптується до дитячого саду , не варто водити її в гості. Нехай для неї на цей час звичними будуть тільки стіни рідного дому і своєї групи. І ще один маленький , але дуже важливий момент: перед кожним з вас лежить анкета- знайомство. Для того , щоб ми краще пізнали вашу дитини , допомогли їй швидше освоїтися в садочку , як можна більш повно дайте відповідь на питання анкети.І на завершення хочеться побажати вам успіхів у вихованні ваших малюків .

Любіть їх безумовною любов'ю , просто за те , що вони у вас є.

Удачі вам !

/Files/images/pdd3.jpg

" БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ"

Діти повинні знати :

Переходячи вулицю , завжди треба дивитися спочатку наліво , а дійшовши до середини дороги - праворуч. Переходити вулицю можна тільки по пішохідних переходах . Вони позначаються спеціальним знаком «Пішохідний перехід» Якщо немає підземного переходу , ти повинен користуватися переходом зі світлофором . Поза населених пунктів дітям дозволяється йти тільки з дорослими по краю назустріч машинам. Якщо твої батьки забули , з якого боку потрібно обходити автобус , трамвай , можеш їм нагадати , що ці транспортні засоби небезпечно обходити як спереду , так і ззаду. Треба дійти до найближчого пішохідного переходу і по ньому перейти вулицю. Ні в якому разі не можна вибігати на дорогу. Перед дорогою треба зупинитися. Не можна гратися на проїжджій частині дороги і на тротуарі. Найбезпечніше переходити вулицю з групою пішоходів.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

В зв’язку з численними дорожньо-транспортними випадками звертаємося до Вас з проханням бути уважними на вулицях нашого міста, спільно з дітьми дотримуватись правил дорожнього руху.

Рекомендації для батьків

1 . При русі по тротуару :

- дотримуйтеся правого боку тротуару ;

- не ведіть дитину по краю тротуару : дорослий повинен перебувати з боку проїжджої частини;

2 . Готуючись перейти дорогу :

- зупиніться або сповільніть рух , огляньте проїжджу частину;/Files/images/97962656.gif

- залучіть дитину до спостереження за ситуацією на дорозі ;

- підкреслюйте свої рухи : поворот голови для огляду вулиці , зупинку для огляду дороги , зупинку для пропуску автомобілів.

- не стійте з дитиною на краю тротуару , так як при проїзді транспортний засіб може зачепити , збити , наїхати задніми колесами ;

3 . При виході з дому:

- відразу зверніть увагу дитини на рух транспортних засобів біля під'їзду і разом подивіться , чи не наближається до вас автомобіль , мотоцикл , мопед , велосипед ;

- якщо біля під'їзду стоять транспортні засоби або ростуть дерева , що закривають огляд , призупиніть свій рух і оберніться ,чи немає за перешкодою небезпеки .

4 . При очікуванні громадського транспорту :

- стійте разом з дітьми тільки на посадкових майданчиках , а при їх відсутності на тротуарі або узбіччі.

5 . При переході проїжджої частини:

- переходьте дорогу тільки по пішохідних переходах або на перехрестях по зазначеній лінії зебрі , інакше дитина звикне переходити де доведеться.

- не поспішайте і не біжіть ; переходьте дорогу завжди розміреним кроком

БУДЬТЕ УВАЖНІ НА ДОРОЗІ!

БУДЬТЕ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ!

/Files/images/0_9b8cb_5d29ad49_XL.png

Вислови, яких НІКОЛИ не повинна чути ваша дитина

«Підеш в школу, – ще довідаєшся...», «Може там з тебе людину зроблять !...» «Мені такий хлопчик (таке ледащо...) не треба ...!» « Вчитель не такий», «Клас не підходящий, – не такий, як сусідній», «Школа взагалі гірше, ніж та (якась!)» «Перестань! Сядь і посидь! Набрид, мотаєшся отут перед очима!» «Дай здачі, чого сидиш?», «Вдома ти он яка швидка, а як без мене, то нічого не варта...» «А чого від нього чекати гарного? Він же...» «То й що, що вчителька казала писати ось тут, а я тобі кажу...», «Хай собі каже вчителька, а в нас немає часу ходити на вулицю, дивитись на ту берізку... Ще чого!..» «І що ти за дитина така! Он у інших діти як діти...» «Поклади на місце! Пам’ятаєш, як минулого разу... Втомилася я вже прибирати після тебе...» «І коли ти вже... До тебе треба п’ять няньок, щоб витримати...», «Скільки це може продовжуватися...» «Ти в мене найкраща, найгарніша, не те що та Тетянка... Ніколи нічого в неї нема: ні фарб, ні клею.. Не дружи з нею...».

Вислови, які хотіла б почути ваша дитина

«Ти мені дуже допоміг!» «Ти нас так порадувала! Ми знаємо, що ти нас не підведеш!» «Я подумала, а що як нам зробити отак... Знаєш, а в бабусі виходить саме так, як ми хочемо, але вона робить трохи інакше...» «Я тебе так люблю... Ти нам дуже потрібна...» «Ми з татом хочемо, щоб ... , тому, що....» «Я в тебе вірю...», «Подумай ще раз,... я теж колись зробила таку саму помилку...» «Якщо вчителька саме так просила написати, то звичайно, звісно ж...» «А ти подякувала Сергійку за фарби ?... А чому ти не запропонував Толі свою допомогу.... Я зробила б так...» «Колись давно я теж була у схожій ситуації... Знаєш, я подумала, може й тобі так зробити...» «Давай з татом порадимося... Разом ми вигадаємо найкращий вихід...» «Мені було б приємно, якби ти... А бабуся мені вже давно казала, що дуже зраділа б, якби..» «У тебе сьогодні такий войовничий настрій... То може оголосимо війну бруду й пилу ... Допоможеш мені...» «В тебе таке непросте домашнє завдання. Ти розумний хлопчик, впорався. Але додавши ще й охайності, вийде ідеально... Що, як ми зробимо так...» «Пам’ятаєш, як минулого разу я тебе хвалила, мені так сподобалось. Зроби й цього разу так, щоб я тебе похвалила...»

Кiлькiсть переглядiв: 1335

Коментарi

  • Ancicsex

    2017-06-14 13:04:22

    Спасибо[url=http://agrolinepro.ru].[/url]...

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Березень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031